Akademie GP

Akademie GP přináší užitečné informace pro všechny, kteří se chystají ke koupi některého výrobku z nabídky značky GP Batteries. Nejste si jisti, jaká baterie je nejvhodnější do nízkých teplot a nevybije se? Bojíte se, zda je Vámi zvažovaná kapacita nové powerbanky dostatečná? Právě na tyto otázky naleznete odpověď v úvodních dvou článcích naší série.

Charge 10

Představujeme nejrychlejší
nabíječku baterií na světě!

Po letech testování a navrhování představuje společnost GP nabíječku Charge 10 z řady Recyko, která mění pravidla hry a je schopna nabít až 4 AA baterie za pouhých 10 minut!

Více

Baterie

Kvalita na prvním místě!

Jakožto dlouholetý zástupce značky GP v zemích střední Evropy se snažíme i my dbát na zajištění maximální kvality pro naše zákazníky.

Více

Čelovky

Jako dárek pro dobrodruhy.
Jak vybrat tu správnou?

Běhají, kempují, chodí na traily a tvrdí, že čerstvý vzduch je všechno, co potřebují. Jaký dárek jim tedy pořídit? Nelámejte si hlavu nad drahým outdoorovým vybavením a zapomeňte na univerzální hrníčky a ponožky.

Více

Svítilny

Jak vybrat tu nejvhodnější?
Na co si dát pozor?

Spolehlivá svítilna je jako dobrý přítel: každému z nás se vyplatí ji mít, spoustě lidí už zachránila život, ale poznat tu pravou není jen tak. Vy to ale zvládnete!

Více

Nabíječky

Nabíjejte rychle, šetrně
a bezstarostně.

Jak nabíjet co nejrychleji a jednoduše? S novou generací nabíječek GP ReCyko vybavených moderními funkcemi to jde.

Více

Baterie

Jaké jsou druhy?
K čemu jsou vhodné?

Co znamená lepší? Nižší cena nebo vyšší kvalita? Možnost použití baterií v mrazech či schopnost opakovaného nabytí? Co člověk, to jiná odpověď. Pojďme si hlavní typy baterií představit a popsat si jejich hlavní výhody a nevýhody.

Více

Nabíjecí baterie

Šetřete peníze i přírodu
s bateriemi GP Recyko.

Jak mít po ruce nabité a spolehlivé baterie přesně ve chvíli, kdy jsou potřeba a navíc šetřit peníze i přírodu? Přesně to se dozvíte v našem novém článku.

Více

Nabíjecí baterie

Jak vypadá jejich typický uživatel?
Proč si je vybral?

Jak vypadá typický uživatel nabíjecích baterií a proč jim dal přednost před bateriemi jednorázovými?

Více

Nabíjecí baterie

Kolik s nimi ušetřím?
Jakou mají výdrž?

Vyberte tu pravou nabíjecí baterii GP a získáte špičkovou výdrž, maximální finanční úsporu nebo ušetříte čas

Více

Nabíjecí baterie

Jak pomáhají zabavit děti?
Na co jsou nejvhodnější?

Přinášíme vám pár tipů, jak vám pomohou nabíjecí baterie řady GP ReCyko zabavit vaše dítka, udělat si den příjemnější a užít si spoustu radosti a zábavy.

Více

Tisková zpráva

GP získalo certifikaci UL Zero
Waste to Landfill Validation

Malajsie jako první v odvětví výroby baterií obdržela certifikaci pro dvě zařízení na výrobu baterií v regionu ASEAN a Huizhou jako první obdržela tento certifikát pro svá zařízení na výrobu NiMH baterií.

Více

Běžecké čelovky

Nové kompaktní čelovky
pro vyznavače běhu.

Hledáte čelovku vhodnou pro klasický běh v parku? Preferujete raději dlouhý běh v náročnějším terénu? Pak přesně pro vás tu máme dva nové modely z řady GP Xplor.

Více

Baterie

Spolknutí knoflíkových
baterií již nehrozí!

Představujeme speciální edici Child Safety Seal baterie GP CR2032, která díky inovativnímu obalu posouvá úroveň bezpečí u rodin s malými dětmi ještě o kousek dál. 

Více