O společnosti EMOS

Autorizovaným distributorem značky GP Batteries v České republice, Slovensku, Slovinsku a Maďarsku je společnost EMOS spol. s r.o. se sídlem v Přerově. Již od roku 1991 naleznete v naší nabídce širokou škálu produktů – od koaxiálních kabelů a prodlužovacích přívodů po drobné spotřebiče, svítidla, světelné zdroje či baterie. Výrobky značky EMOS a GP Batteries zakoupíte v řetězcích, specializovaných velkoobchodech, obchodech s drobným elektrem, e-shopu společnosti EMOS nebo v e-shopech jejich obchodních partnerů. Klademe zvýšený důraz na standardní kvalitu námi dodávaných výrobků, bezvadný servis a inovativní technická řešení. EMOS – Děláme život jednodušší.

Fakturační údaje

Obchodní firma:
EMOS spol. s r.o.
Sídlo:
Lipnická 2844, 750 02 Přerov
IČO:
19014104
Spisová značka:
1167 C, Krajský soud v Ostravě

Kontaktní údaje

Telefon:
+420 581 261 111
Email:
www:
Facebook

Kontaktní formulář

Chcete se i Vy stát prodejcem výrobků značky GP? Napište nám.

Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka

Prodejní síť GP

Zaujal Vás některý výrobek značky GP Batteries? Chtěl byste si ho prohlédnout a dozvědět se o něm víc? Neváhejte navštívit prodejní síť našich partnerů, kteří Vám ho předvedou a poskytnou doplňující informace.

Online nákup

Jak zakoupit výrobky značky GP Batteries co nejrychleji, neplatit za dopravu a k tomu získat i perfektní prodejní servis? Navštivte náš eshop a vybírejte z kompletního sortimentu značky GP Batteries a EMOS.

Do eshopu