S nabíjecími bateriemi GP ReCyko šetříte Vaši peněženku i přírodu.

Mít po ruce nabité a spolehlivé baterie přesně ve chvíli, kdy potřebujete. Dosáhnout s nimi finanční úspory a ještě k tomu snížit uhlíkovou stopu, kterou za sebou jejich používáním zanecháte. Zní to jako nedosažitelná kombinace požadavků. Nové nabíjecí baterie GP ReCyko všem těmto požadavkům s nadhledem vyhoví.

Šetřete tisíce korun ročně používáním nabíjecích baterií GP ReCyko.

V průměrné domácnosti se ročně spotřebuje až 100 ks baterií. U rodin s malými dětmi to může být ještě mnohem více. Úspora při používání nabíjecích baterií tak může jít až do tisíců korun ročně.

NiMH baterie GP Recyko jsou nejekologičtějším typem baterií.

Nová generace nabíjecích baterií GP ReCyko je jako první na světě zabalena v plně papírovém balení, všechny tyto baterie jsou z více než 10% vyrobeny z recyklovaných materiálů a 94% složení baterií je opět recyklovatelné.

Baterie GP ReCyko můžete použít hned po vybalení. Jsou nabité.

Baterie GP jsou již z výroby nabité a na rozdíl od mnoha konkurentů tak disponují uváděnou kapacitou ihned při zakoupení. Baterie jsou vybaveny technologií, která jí umožňuje udržet si svou energii po dlouhou dobu.

 

Jak si vybrat tu správnou nabíjecí baterii GP?

 

Hledáte maximální výdrž a příznivou cenu? GP ReCyko je nejlepší volba.

GP Recyko

Nabíjecí baterie GP ReCyko patří dlouhodobě k nejoblíbenějším na trhu díky své dlouhé výdrži. Přímo z dílny lídra ve svém oboru získáte baterii s větší kapacitou, než je běžné u jiných značek. K dispozici jsou i cenově dostupnější modely baterií pro nenáročné uživatele.

Dostupné varianty: AAA (3 kapacity), AA (3 kapacity), C, D, 9V

 

Hledáte maximální úsporu a skvělé parametry? GP ReCyko Pro Professional!

GP ReCyko Pro Professional

U této pokročilé řady nabíjecích baterií oceníte jejich skvělých 1500 nabíjecích cyklů. Díky tomu vám bude sloužit nesrovnatelně déle, než běžné nabíjecí baterie. Díky funkci energy lock se můžete spolehnout na to, že bude nabitá i když ji delší dobu nepoužijete.

Dostupné varianty: AAA, AA

 

Jste foto profesionál? Speciální řada GP ReCyko Pro Photo & Flash je určena právě vám.

GP Recyko Pro Photo

Tyto baterie díky vylepšenému vnitřnímu odporu a super-rychlé odezvě dosáhnou skvělých výsledků zejména při použití ve fotoaparátech a blescích. Už nepřijdete o žádný ze skvělých momentů během vaší párty či kulturní akce.

Dostupné varianty: AA