Vyberte tu pravou nabíjecí baterii GP a získáte špičkovou výdrž, maximální finanční úsporu nebo ušetříte čas

4x vyšší výdrž

GP ReCyko jsou díky kapacitě až 2700 mAh šampionem v dlouhé výdrži. Přímo z dílny lídra ve svém oboru získáte baterii, která vydrží až 4x déle než jednorázová baterie. 

Dostupné varianty: AAA, AA, C, D, 9V

 

Náhrada za 1 500 baterií

GP ReCyko Pro Professional se díky 1500 nabíjecím cyklům stanou vašim společníkem na dlouhé časy. Funkce energy lock zajistí, že budou nabité i když je delší dobu nepoužijete.

Dostupné varianty: AAA, AA

 

Šetří čas o 23%

Super-rychlá odezva baterií GP ReCyko Pro Photo & Flash zkrátí čas na pořízení sekvence 50 fotografií o 23%*. Své uplatnění naleznou zejména ve fotoaparátech a blescích.

Dostupné varianty: AA

 

 

*vs ostatní značky na trhu - interní test GP

 

Až 4x vyšší výdrž? Je to vůbec možné? ANO!

Zakoupení a používání nabíjecích baterií se vám vyplatí zejména při pravidelném používání v zařízeních se středním či vyšším odběrem jako jsou hračky, svítilny, čelovky a fotoaparáty. Délka výdrže nabíjecích baterií oproti jednorázovým může být až několikanásobná.

 

Náhrada za 1 500 baterií? Znamená to, že ušetřím? ANO!

Nabíjecí baterie se zdají mnohem dražší než jednorázové baterie. Průměrná cena alkalické baterie se pohybuje okolo 13,- Kč, nabíjecí baterie cca 110,- Kč. Z tohoto porovnání by se mohlo zdát, že použití nabíjecích baterií je 5x dražší než jednorázových. Nesmíme však zapomínat na důležitý faktor opakovaného použití nabíjecích baterií. V závislosti na vlastnostech jednotlivých baterií se lze snadno dopočítat možných celkových úspor.

Baterie AA Počet nabíjecích cyklů Výdrž oproti jednorázové baterii* Obdoba jednorázových baterií Cena jednorázové baterie - ks Cena jednorázových baterií - celkem  Cena nabíjecí baterie - ks Celková úspora
300 x 1,6 480 13,- Kč 6 240,- Kč 110,- Kč 6 130,- Kč
1 500 x 1 1 500 13,- Kč 19 500,- Kč 110,- Kč 19 390,- Kč

 

Příklad (ReCyko): 300 nabíjecích cyklů x1,6 výdrž baterie = 480 jednorázových baterií, které umí nabíjecí baterie nahradit. Celkový náklad na pořízení takového množství jednorázových baterií je 480x13,- Kč = 6 240,- Kč. Odečteme-li od této hodnoty náklad na pořízení nabíjecí baterie ve výši 110,- Kč, dostáváme celkovou finanční úsporu ve výši 6 130,-

 

Zaujaly vás informace o nabíjecím sortimentu GP Batteries a chcete se dozvědět víc? Doporučujeme další články v naší Akademii GP.

Kompletní přehled sortimentu nabíjecích baterií i nabíječek GP Batteries naleznete v našem letáčku ke stažení.