Jak nabíjecí baterie GP pomáhají zabavit vaše děti?

Všichni máme rádi slunečné počasí, ale na podzim už nás občas překvapí i deštivé dny, v zimě pak plískanice nebo sněhová vánice. Nejraději byste zalezli pod deku s knížkou nebo dobrým filmem, ale vaše ratolesti vyžadují zábavu. Přinášíme vám pár tipů, jak vám pomohou nabíjecí baterie řady GP ReCyko zabavit vaše dítka, udělat si den příjemnější a užít si spoustu radosti a zábavy.

 

Malý pomocník v kuchyni

Děti zabavíte i obyčejnými činnostem, jako je pomoc v kuchyni. Zapojte je do vaření či pečení. Mohou vám pomoct vážit suroviny, válet těsto, ochutnávat či míchat lahodný krém na připravovaný dort. Než začnete, zkontrolujte, jestli máte v kuchyňské váze baterie. Díky nabíjecím bateriím GP ReCyko Pro Professional může vaše dítě zvážit všechny suroviny v kuchyni.

V roli umělce

Navrhněte dětem, aby uspořádaly klavírní koncert. Pokud chcete děti potěšit ještě víc, krásně se na tuto příležitost oblékněte a pojměte ji slavnostně. Aby vám uprostřed vystoupení nedošla v hudebních nástrojích energie, použijte baterie GP ReCyko. Pořizujete z vystoupení fotografie třeba pro vaši babičku nebo dědečka? Možná by se vám mohly do blesku hodit i baterie GP ReCyko Pro Photo & Flash určené pro vášnivé fotografy.

Schovávačka pod stolem

Vyndejte deky, prostěradla a polštáře a vytvořte si doma bunkr nebo domeček. Základnou pro vás může být stůl nebo třeba sušák. Stavění je teprve první část zábavy. Až bude dílo hotové, děti si uvnitř úkrytu vyhrají dlouhou dobu. Nezapomeňte dát dětem do bunkru světýlka, abyste vytvořili útulnější atmosféru. Díky nabíjecím bateriím GP ReCyko mohou ve svém úkrytu svítit třeba celou noc.

Vítěz v šipkách

Pokud venku prší, zahrajte si s nimi šipky. Elektronický terč na baterie můžete umístit kamkoliv a děti si užijí spoustu zábavy. Abyste nemuseli počítat zásahy v terči ručně, překontrolujte, zda mají vaše nabíjecí baterie GP ReCyko Pro Professional stále dostatek energie. Energie vám v nich vydrží, i když nehrajete šipky zrovna každý den.

Závodník v první řadě

Každé dítě je soutěživé. Uspořádejte závody s autíčky na ovládání. Z kostek, knížek a krabic můžete vyrobit závodní dráhu a závod může začít. Aby se vám ovladače a závodní vozy nevybili za první zatáčkou, použijte nabíjecí baterie ReCyko.

 

V jakých přístrojích vítězí nabíjecí baterie nad jednorázovými?

Zakoupení a používání nabíjecích baterií se vám vyplatí zejména při pravidelném používání v zařízeních se středním či vyšším odběrem jako jsou hračky, svítilny, čelovky a fotoaparáty. Délka výdrže nabíjecích baterií oproti jednorázovým může být až několikanásobná.

 

 

Jaké nabíjecí baterie GP doporučujeme pro konkrétní použití? 

 

Řada GP ReCyko

Optimální v zařízeních s vysokým odběrem, která jsou intenzivně používána (např. RC modely, holící strojky apod.).

Řada GP ReCyko Pro Professional

Optimální pro zařízení s nízkým odběrem a nepravidelným nebo občasným použitím (např. rádio, dětské hračky apod.)

Řada GP ReCyko Pro Photo & Flash

Optimální v zařízeních s vysokým odběrem a opakujícím se použitím v krátkých intervalech (např. blesky fotoaparátů)

 

 

Zaujaly vás informace o nabíjecím sortimentu GP Batteries a chcete se dozvědět víc? Doporučujeme další články v naší Akademii GP.

Kompletní přehled sortimentu nabíjecích baterií i nabíječek GP Batteries naleznete v našem letáčku ke stažení.